25 lipca 2014

Polish Kit Project

Dzisiaj nowość! 
Praca na kicie czyli Polish Kit Project. Zachciało mi się gwiazdki w środku lata i postanowiłam zrobić sobie prezent. Udało się zamówić KIT i tak zaczęła się moja przygoda. Posmakowałam journalingu i siedząc nad projektem dla Sodalicious, ze smakiem zerkałam na cudowności jakie krył w sobie zestaw. Akcja lato zagościła więc, w moim sercu i tak powstała ta praca. 

Today new! 
Work for pussies or Polish Kit Project. I decided I wanted to star in the middle of summer and decided to make a gift. We managed to order a kit and so began my adventure. Tasted journaling and sitting on the project for Sodalicious, with taste glanced at the wonders that hide in a set. Action Summer has established itself so in my heart, and so created this work.


Już przebieram nóżkami, bo szykuje się LO z jednym z moich starych, ulubionych, wakacyjnych zdjęć. :)

Already I dress legs, because getting ready LO with one of my old favorites, holiday photos. :)

 Wykorzystałam kitowy sznureczek, próbki kolorów z papieru Color Hills oraz jedną z kart do wycięcia. Całość pomalowana farbą Metalic! 13Art w pięknym kolorze żółci. No i śliczna tekturka od Wycinanki. Ach, zapomniałam o stempelku Crafty Moly.

I used kit string, paper swatches Color Hills and one of the cards to cut. The whole painted with Metallic! 13Art in a beautiful color yellow. Well, pretty chipboard from Wycinanka. Oh, I forgot about stamp from Crafty Moly.
A przy okazji powstały te urocze kwiatuszki. Jak, z czego i dlaczego? Już wkrótce.

And by the way created these cute little flowers. How, with what and why? Coming soon.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Fajnie, że tutaj jesteś. Może podzielisz się ze mną, swoimi wrażeniami? :)
It's nice that you are here. Can you share with me your experience? :)