7 grudnia 2015

Skoczmy wszyscy po prezenty czyli blog hop z Essy- floresyWitajcie Kochani!


Mikołajkowej zabawy z Essy- floresy ciąg dalszy. Jeśli tu trafiliście w ferworze zabawy, którą zaczęłyśmy z dziewczynami z DT z firmowego bloga to wiecie, że dziś moja kolej. I, że możecie złapać mikołajkową nagrodę w postaci prac jakie przygotowałam.  I oczywiście dorzucę jeszcze jakieś miłe przydaśki. ;)

A jeśli jesteście tu, bo zaglądacie do mnie, to przypomnę zasady jakie stworzyła Lidia dla naszej  blog- hopowej zabawy.


- od dziś codziennie na blogu osobistym jednej z naszych projektantek pojawi się post z informacją o zabawie

- jedna z osób, która wykona zawarte tam polecenie zdobędzie nagrodę od projektantki

- w każdym poście zawarte będzie jedno słowo-hasło. 

Należy zebrać wszystkie słowa i pełne hasło wpisać w komentarzu w przedostatnim dniu zabawy (piątek)

- w sobotę nastąpi podsumowanie zabawy oraz dodatkowo nagrodzimy jednego z uczestników całej zabawy, warto więc zostawiać komentarze pod postami projektantek ;)

- dla ułatwienia podajemy wszystkie adresy blogów. Oczywiście nie jest to kolejność, w jakiej będą ukazywały się posty ;)


- dla ułatwienia podpowiem, że posty będą ukazywać się codziennie w samo południe ;)A ja przygotowałam dla Was mini tagi w świątecznym klimacie. Można ich użyć jako ozdoby choinkowej, przywieszki lub ozdoby na prezent. Albo jeszcze coś innego...


Jeśli się podoba to proszę w komentarzu wymienić jak najwięcej produktów ze sklepu użytych w tagach. Pierwsza osoba, która wykona to zdanie poprawnie dostanie świąteczny pakiecik.


A część hasła to:

NOWEGO


p.s. Dziękuję Marcie za świąteczne scrapki, które wykorzystałam w dzisiejszych pracach. :)