24 czerwca 2015

Kartka romantyczna

Witaj.Ostatnio trochę Cię tutaj zaniedbałam. Wynika to z tego, że dużo się ostatnio dzieje, zmieniam troszkę szatę graficzną bloga, rozwijam profil facebookowy. I dodatkowo zostałam przyjęta do nowej grupy inspiracyjnej. Do jakiej, opowiem jutro. :) Choć obserwatorzy profilu na facebooku, już wiedzą. Może i Ty zostaniesz jednym z nich?
Wystarczy kliknąć w poniższy banerek lub ikonkę F na pasku bocznym.
Kilka dni temu poczyniłam karteczkę dla Bee Scrap.
Wykorzystałam w niej całe mnóstwo elementów. Począwszy od najnowszej kolekcji "Na Ludowo", poprzez tekturki i najnowszy Kit Polish Kit Project.
Ale zacznę może od początku.


Całość jest na bazie papieru Simple Stories i Bee Scrap. Oba papiery naklejone warstwowo, przy czym niebieski potraktowałam suchym pędzlem i gesso, pastą strukturalną nałożoną przez szablon i mgiełkami. Na koniec odrobina stempelków.Gaza, tekturka ze Scrapińca, która została mi jeszcze z warsztatu z Mariuszem Gierszewskim. Do tego tiulowe dodatki, perły i kwiaty z PKP oraz pozostałości kwiatów ze wstążki tiulowej, jakieś mikrokuleczki . Tutaj jest napis z SnipArt, który baaardzo się przydał, a był gratisem do zamówienia. :)
A tak prezentuje się całość.
Na fejsie podobało się dostatecznie. Ciekawa jestem jak podoba się Tobie.