21 kwietnia 2015

Wtorek z Bee Scrap || Kawa z przyjaciółką

Cześć.
Dziś kolejny scrap, z pszczółkowej stajni. Na warsztat wzięłam Craftowe Marzenie. Craftowe Marzenie 01 posłużyło mi za bazę. Wykorzystałam tę mniej wzorzystą stronę. Jest pocieniowana, również na brzegach i nawet gdy nie masz w przydasiach tuszu do postarzania, stworzysz bez problemu ramkę dla pracy. 
Kolor  słodkiego lukru na muffince zmieszany z kolorami aromatycznej kawy? Czemu nie? Craftowe Marzenie 03, w kolorze papieru  barwionego herbatą, pocieniowałam mgiełkami i tuszami wodnymi. Dodałam również trochę chlapnięć i śladów przywodzących na myśl, poplamiony obrus w kawiarence.
Nie zabrakło kilku dodatków, między innymi, w postaci filiżanek wyciętych z wszystkich trzech papierów kolekcji. Troszkę przydasi podkręconych bezbarwnym embossingiem. Napis także wykonałam sama, drukując i pokrywając kilkoma warstawami embossingu na gorąco. I jak to ja postęplowałam i potuszowałam sobie zamaszyście. Kilka kwiatuszków z najnowszego Polish Kit Project oraz zamoczona w herbacianej esencji serwetka, wykopana w second handzie.

Pracę stworzyłam na Diabelskie Wyzwanie z Bee Scrap.
Aby odwiedzić stronę wyzwania, kliknij w banerek poniżej.Mam nadzieję, że pokusicie się o przyjemność wzięcia udziału w zabawie a moodboard wyzwania, zainspiruje Was do tworzenia.


 Do zdobycia piękne nagrody!
 Serdecznie zapraszamy.

Pozdrawiam serdecznie