17 maja 2015

Z kwiatka na kwiatek czyli Blog Hop


Cześć! 

Dziś nie przypadkiem trafiliście na mój blog? Dołączyliście do naszej Bee Scrapowej zabawy? To fantastyczna nowina! Mam nadzieję, że Ula Was troszeczkę rozgrzała i jesteście gotowi na kolejny element naszej zabawy.


Nie będzie chyba niespodzianką jeśli oznajmię, że w swojej pracy musicie wykorzystać

DOWOLNE MEDIUM

Dozwolone jest wszystko co zrobi strukturę, kolor, chlapnięcie czy co tam wam jeszcze przyjdzie do głowy, jeśli chodzi o wyżej wymieniony element. Nie musicie od razu robić napadu na najbliższy sklep papierniczy. Wystarczy tylko troszkę poszperać w przydasiach
Zaszalejcie troszkę i jeśli nie jesteście mixmediowe, macie szansę na mały skok w bok od rutyny. 

Najbardziej kreatywnie wykorzystane w pracy medium otrzyma wyróżnienie - mixmediową kartkę niespodziankę ode mnie!


A ja w ramach inspiracji mediowaniem, wykonałam pudełeczko. Moja Mamuśka miała stare pudełko po jakimś koniaczku i aż się prosiło, żeby je troszkę podrasować. Do oklejenia boczków użyłam papieru z kolekcji Góralska Melodia. Resztę wymalowałam na szaro, metodą na suchy pędzel. Front był zadrukowany nazwą trunku został pokryty tylko gessem, i dzięki transparentnemu pokryciu nie musiałam już używać stempelków. Reszta zamgiełkowana, zatuszowana i pogessowana. Troszkę srebrnych chlapnięć i gotowe.

Obejrzycie sobie zdjęcia, a na końcu posta znajdziecie kolejną uczestniczkę naszego pszczółkowego skakania. Odwiedźcie jej blog aby poznać kolejny element naszej zabawy.Kliknij w zdjęcie i przenieś się na blog ScraPiny po kolejne wytyczne.

Baw się dobrze! Do zobaczenia.
Pozdrawiam serdecznie.

Magda :)