22 marca 2015

Kartkowanie z Enczą

Witajcie Kochani. 

Jeszcze jestem w silnych emocjach, po wczorajszym Skrapowisku w Łodzi. Działo się oj, działo. Mnóstwo sklepów i oczyska nie wiedziały, w którą stronę patrzeć. Ja przezornie pozamawiałam sobie produkty z odbiorem osobistym, bo zaklepane miałam dwa warsztaty. Jeden z nich prowadziła Anna Hababicka "Encza". Cudowna kobietka pokazała nam, jak zrobić warstwową kartkę. Oczywiście mistrzyni scrapowania, wykonała cudowną pracę w kilka chwil. Nam zajęło, to znacznie więcej czasu. Jednak efekty pracy były fantastyczne. A dziewczyny zrobiły piękne prace.

Ja wykonałam swoją, w drugą stronę, czyli w poziomie. Rozpędziłam się i źle przykleiłam pierwsze falbanki. Ale jakoś z tego wybrnęłam, układając kompozycję poziomo. 

Pracowaliśmy na pięknych papierach, wykrojnikach i nieziemskich stempelkach Finnabair. Motylki wymiatają. Jakby, ktoś nie wiedział co mi kupić na imieniny, urodziny czy gwiazdkę... :)

Oto moja praca. I zdjęcie z Anią. Niestety kiepskiej jakości, bo w tych emocjach zapomniałam wziąć aparatu.

3 komentarze:

 1. Cudnie Ci wyszła :)
  a tagbook jak się miewa? ja swojego jeszcze nie skończyłam.
  Pozwoliłam sobie dołączyć do grona Twoich obserwatorów :)
  Pozdrawiam

  http://mirosek.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziękuję.
  Tagbook już obfocony, czeka na swoją kolej. :) Też dołaczyłam do obserwatorów, Twojego bloga i wypatruję Skrapowiskowych cudów. Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Dziękuję za przemiłe towarzystwo na warsztatach u Enczy. A u Ciebie się rozgoszczę i z przyjemnością poobserwuję, bo widzę, że jest się czym zainspirować:-)

  OdpowiedzUsuń

Fajnie, że tutaj jesteś. Może podzielisz się ze mną, swoimi wrażeniami? :)
It's nice that you are here. Can you share with me your experience? :)