12 stycznia 2017

Gram z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy

Witajcie.
Dziś post szczególny, bo Wasze oczy skieruję bardziej na cel akcji niż produkt finalny. Choć temu drugiemu urody nie można, w żaden sposób odmówić.
Po raz drugi w swoim życiu mam przyjemność podarować na aukcję WOŚP swój artystyczny wyrób w postaci pudełka. W tym roku są to aż dwa, które są ogromne a praca przy ich wykonaniu to mieszanina przyjemności i ostrego poruszenia kory mózgowej. Jedno z nich ma ponad 40 cm w jednym z wymiarów i miałam nie lada wyzwanie fizyczne, by je pomalować. :) Do jego wykonania użyłam całej sterty tekturek, które przez kilka godzin pokrywałam metalową folią, a miliony warstw farby schły i schły i schły. ;) Inspirację kolorystyczną zaczerpnęłam z pięknych granatowych kamieni które zdobią komplet bransoletka i kolczyki oraz piękny naszyjnik, wszystko o nazwie Sundari.

Efekt ocenicie sami.

Pudełka przygotowałam natomiast dla pięknych biżuteryjnych wyrobów, które powstały z zaangażowania wielu cudownych sutaszystek a poszczególne elementy spłynęły z całej Polski. Wrażenie piorunujące. Jeśli macie ochotę poczytać więcej o projekcie zapraszam do odwiedzenia strony akcji Biżuteryjki dla WOŚP. Znajdziecie tam też informację, kto przygotował biżuterię i wykonał piękną sesję zdjęciową.
Mój wkład w akcję to jak wspomniałam pudełka.Serdecznie zapraszam do wzięcia udziału w biżuteryjkowych aukcjach. W tym roku wszystkie projekty są przepiękne!
Pozdrawiam
MagdalenaP.S. Na zdjęciu z pudełkami mam piękny naszyjnik wykonany przez megazdolną sutaszystkę Agnieszka Koza- Filo Biżuteria ArtystycznaBrak komentarzy:

Prześlij komentarz

Fajnie, że tutaj jesteś. Może podzielisz się ze mną, swoimi wrażeniami? :)
It's nice that you are here. Can you share with me your experience? :)