15 września 2013

Zmiany, zmiany.

 Jak w tytule. Same zmiany. W życiu prywatnym wiele się dzieje, na całe szczęście baaaardzo pozytywnie. Finał tych zmian w grudniu. :)
Póki co siedzę i wymyślam na frontach wszelakich. Zaczęłam od zmiany nazwy bloga i mojego pseudo artystycznego. Hihi. Jakoś ta Mała Mi nie leżała i nie należała do mnie. W duszy gra mi Nolanna i tak już zostanie.  Tak- teraz jest czas na chichot.
Ostatnimi czasy jednak przeglądam mnóstwo stron artystek wszelkiej maści. Decoupagowych, scrapbookingowych i mieszanych. Jakoś tak schyłek lata i jesień, zawsze mnie nastraja do zmian. I w moich pracach też te zmiany są widoczne.Jakoś tak zwykły decoupage mi nie wystarcza. I po prostu muszę zrobić mały skok w bok. ;D
 Tych co mnie znają, nie zaskoczy fakt, że szaleństwo to moje drugie imię. I tak na przykład mam zajawkę na niebieski. Wszystko mam ochotę malować na niebiesko, seledynowo i co tam jeszcze oscyluje wokół tych barw. I tak powstała ta kartka... Ale od początku.

 Szukając inspiracji, znów zainteresowałam się scrapbookingiem. Znów, choć prac moich w tej materii nie uraczycie. Jakoś tak nigdy nie mogłam się odważyć, brakowało mi przydasiów i pomysłu. Jednak obecne zmiany sprawiły, że zaczęłam na nowo drążyć temat. Szczęściem, że w internecie mnóstwo jest zdolnych kobiet, które swoją wiedzą dzielą się z takimi narwańcami jak ja. I tak napatrzywszy się na piękne zdjęcia, zdobyłam się na odwagę zmajstrowania czegoś swojego. 

Kartka, którą tu widzicie powstała, bo się naoglądałam na YouToubie kanału RachO113. Kobieta robi po prostu cudeńka. Ech... daleko mi do niej, ale cóż. Trzeba podejmować wyzwania. ;) Techniki jakie prezentuje z powodzeniem można wykorzystać na różnych materiałów, i myślę, że na kartce się nie skończy. ;)

Do pracy wykorzystałam farby, stempelki silikonowe, gumowe, tusze, dziurkacz w kształcie kwiatka, jednostronny papier do scrapowania. Ponadto, z ukrytych po kątach przydasiów miałam naklejki i ozdoby do paznokci, które mam w ilościach niemal hurtowych, z czasów gdy się zajmowałam ozdabianiem pazurków.

Pytanie tylko, czy publiczności kartka owa się spodoba? :)
I środeczek.
Pozdrawiam serdecznie, tych nielicznych, którzy tu zaglądacie! :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Fajnie, że tutaj jesteś. Może podzielisz się ze mną, swoimi wrażeniami? :)
It's nice that you are here. Can you share with me your experience? :)