14 września 2014

Trele morele czyli w(y)ciskanie KITu PKP.

Cześć wszystkim! A może- Ahoj!
Wreszcie się zurlopowałam. Lepiej późno niż wcale. Kierunek wyprawy- północ Polski. Morze.
Na samą myśl mi się buzia uśmiecha. :) Mnóstwo zrobionych zdjęć, które same się proszą o oprawę artystyczną. I tak będzie. Już mam plany na ramkę shadowbox z nadmorskimi skarbami i dwa albumiki dla synusia. Na pamiątkę pierwszych wakacji nad morzem. O scrapach nie wspomnę. Wycinanka skusiła mnie  niezliczonymi dobrami w tej materii. :)
Tylko doba mogłaby być dłuższa o jakieś 6 godzin.

W sobotni poranek postanowiłam, że sobie ją przedłużę i cichutko jak myszka, o 6:00 rozłożyłam warsztat i przy porannej kawce zaczęłam tworzyć. Z najnowszego KITu Polish Kit Project Autumn Stories. Będąc jeszcze poza domem zastanawiałam się jak ja go ugryzę. Te piórka, ptaszki... Nie moja bajka. Na szczęście w piątek mnie olśniło. Przedstawiam Wam zatem domek dla ptaszków. 


Hi everyone! Or maybe - Ahoy! 
Finally, I leave. Better late than never. 
Sea. 
On the same thought, smiling face. :) Lots of captured images, which themselves are asking for artistic setting. And so be it. I already have plans for the shadowbox frame with coastal treasures and two albums for Sonny. To commemorate the first seaside holiday. The scraps will not mention. 
Only the night could be longer by about 6 hours. 

On Saturday morning I decided that wearing it will lengthen and quiet as a mouse, at 6:00 spread my workshop and the morning coffee, I started to create. The latest sucks Polish Kit Project, Autumn Stories. While still outside the house wondering how I bite him. These feathers, birds ... not my story. Fortunately, Friday dawned on me. Thus I present to you home for birds.Zgłaszam budkę do wyzwania 13arts

Wyzwanie #22 - Challenge #22 
Inspiration photo - SEPTEMBER 2014Składniki: *mgiełka 13 arts Pearl Gold - mini produkt *Budka dla ptaków - Rapakivi *tekturki piórka *Crafty Moly *kwiatki *ptaszek z masy żywicznej - Prima Marketing *gniazdko - Prima Marketing *piórka *mgiełka 13arts Yellow *gaza *ważki i literki- Wycinanka. *gesso 13arts, szablon 13arts Fly away i inne, pasta do postarzania Heritage Magic Touch Verdigris.

9 komentarzy:

 1. Przepiękna praca!!! Wspaniała struktura i cudowne detale!!! Dziękuję za udział w wyzwaniu 13arts!

  OdpowiedzUsuń
 2. No i wyszło pięknie! Śliczny domeczek!

  OdpowiedzUsuń
 3. Dziękuję bardzo za bardzo miłe słowa!♡

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo podoba mi się sposób w jaki wykorzystałaś tekturkę tworząc z niej shadow box, faktura na ściankach i te czarne detale. Wygląda bosko :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Długo się zastanawiałam jak wykorzystać w pełni urok domeczku i padło właśnie na shadowboxa. :-) Fajna zabawa i ciekawe wyzwanie z tą tekturką. :-)

   Usuń
 5. What a cute little bird house :).

  OdpowiedzUsuń
 6. Fantastycznie zamediowana budka. Dziękuję za udział w wyzwaniu 13 arts. Pozdrawiam serdecznie:)

  OdpowiedzUsuń
 7. Gorgeous Birdhouse!! Thanks for playing along with us at 13 @rts!!

  OdpowiedzUsuń

Fajnie, że tutaj jesteś. Może podzielisz się ze mną, swoimi wrażeniami? :)
It's nice that you are here. Can you share with me your experience? :)